KONTAKT

MAGNUM
Rolety Żaluzje Plisy

 

Warszawa Ursynów
ul. Dereniowa 5C
02-776 Warszawa - Ursynów
tel: 22 644 26 16
mobile: 530 103 104
mobile: 881 403 403
biuro@magnum.waw.pl
 

Warszawa Bemowo
ul. Szobera 5
01-318 Warszawa - Bemowo
tel: 22 666 11 55
mobile: 530 103 104
mobile: 881 403 403
biuro@magnum.waw.pl

 


 

MARKIZY MATERIAŁOWE KASETOWE

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę markiz tarasowych DRAGON które mogą posiadać poszycia w dwóch liniach wzorniczych: TOP, HIT oraz z folii zbrojonej PCV. Są to najwyższej jakości tkaniny światowego lidera tekstyliów markizowych firmy "DICKSON". Materiały te są odporne na wodę, posiadają impregnację antystatyczną PERLGARD XT27, są odporne na kurz, olej, pleśń i na działanie UV.

Poszczególne typy różnią się sposobem mocowania, wytrzymałością i co za tym idzie maksymalnymi wymiarami w jakich mogą być wykonane.

venus

 

venus_dane venus_kasetaKaseta chroniaca poszycie w modelu Venus EVO to coś więcej niż tylko praktyczne rozwiązanie. Kształt kasety został tak zaprojektowany by elegancko komponować się z fasadą Twojego domu. Markiza w kasecie to rozwiązanie pozwalające zatrzymać czystość poszycia na dłużej. Do modelu Venus EVO stosujemy kasetę o wysokości zaledwie 13 cm. Mechanizmy ramion pochodzą wprost od modelu Jupiter EVO. Dlatego i w Venus EVO otrzymamy wysięg ramion dochodzący aż do 4 m i 5-cio letnią gwarancję.

 

Seria Vario VOLANT. Wysuwana za pomocą korby lub napędu elektrycznego falbana zapewnia intymność i chroni przed światłem zachodzącego słońca. Stworzy przyjemny nastrój na Twoim tarasie. Vario Volant rozwija się do 130 cm, a napęd elektryczny można połączyć z systemem sterowania radiowego. Dodatkowo 10-letnia gwarancja na materiały!

 

vario-volant

W serii TOP LINE - napęd elektryczny bez dopłaty!

 

MARKIZY MATERIAŁOWE TRADYCYJNE

Markizy materiałowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie.markizy

 

Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

markiza1 markiza2 markiza3


    W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów markiz różniących się rozwiązaniami technicznymi, zastosowaniem i wyglądem. Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z nami. Zapraszamy.